KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Miniatyr 10403290
nr 1040 3290
Miniatyr
Signerad A Garrist, höjd: 10 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 30 maj 2016
kl 18:09:45
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr